Avantiūrinas


avantiurinaskvarcas

AVANTIŪRINAS. Paprastai žalios, bet kartais mėlynos spalvos smulkiagrūdė kvarco atmaina, atpažįstama iš akmenį išraizgiusių plonyčių žaižaruojančių sidabrinių ir rausvų žėručio siūlelių, geležies plėvelių ar auksinio pirito dalelių. Retas lašišos raudonumo ir žydras avantiūrinas. Prancūziškai aventure reiškia keitimąsi, permainą.

aventurineziedas

мотошины

Avantiūrinas – jausmų išraiškos akmuo, slopina pyktį ir baimę, suteikia emocinę ramybę, skatina žmogų tapti lyderiu, atsikratyti neryžtingumo. Jis yra žinomas kaip geriausias fizinio ir astralinio pasaulio sergėtojas. Dažnai vadinamas „svarstyklėmis”, gebančiomis subalansuoti intelektą ir emocijas, skatinančiomis intuiciją ir vaizduotę.


Sveikatai: Avantiūrinas malšina migreninį galvos, akių skausmą, gydo širdį, plaučius, kasą, taip pat raumenų ir urogenitalines ligas, plaukų slinkimą. Labiausiai padeda avantiūrino papuošalai – karoliai, pakabukas arba apyrankė. Beje, nesitikėkite greito efekto, šis akmuo „žaibiškai” neveikia. Jei žinote, kad daugiausia problemų jums kelia regėjimas ir širdies funkcijų sutrikimai, avantiūrinas visada turi būti šalia jūsų.

akmeneliaipusbrangiai akmenys