Amazonitas


kristaloterapija

AMAZONITAS.
Amazonito sudėtyje yra daug vario, todėl jis naudingas visiems, besirūpinantiems savo sveikata. Švelnina emocinius stresus ir išvaduoja nuo baimių, irzlumo bei negatyvių energijų, skatina pamilti, moko mylėti ir sugeba subalansuoti daugelį mūsų asmenybės aspektų.

pauosalai apyrankesamazonitas_akmuoapyranke is karoliuku

Amazonitas šalina raumenų spazmus, koreguoja kalcio apykaitą ir pasisavinimą, padeda išvengti dantų gedimo ir osteoporozės. Ir dar – įdomus amazonito kosmetinis poveikis: jis jaunina, gaivina ir gerina odos spalvą, gydo suskirdusią, sausą veido ir rankų odą. Pamerkite amazonitą 12 val. į stiklinę vandens, o nusiprausę šiuo vandeniu suvilgykite kūną, veidą, rankas ir leiskite odai nudžiūti. Ji tarsi pasidengia švelniu aksomu. Dar veiksmingesnis amazonito ir nefrito, ypač baltojo, eliksyras. Tokio derinio papuošalai spinduliuoja gaivą ir ramybę.

Pamenate mitą apie karingąsias amazones, kurios nusipjaudavo dešinę krūtį, kad ji nekliudytų svaidyti ietį ar šaudyti iš lanko ir aršiai kovėsi su vyrais, neišskiriant ir paties Heraklio? O žalios ir melsvai žalios spalvos lauko špatas, pasipuošęs baltomis gyslelėmis ar brūkšneliais, amazonitas – tai akmuo, sergstintis šeimos santarvę, laimę, meilę ir sutuoktinių ištikimybę bei… sukeliantis jaunystės protrūkius seniams.

pakabukasmineralai
grazi odagrazi veido odaveido oda

Šis akmuo Senovės Egipte puošė aukščiausiųjų moterų žynių antkrūtinius, Pietų Amerikos indėnai nešiojo jį nuo nuodingųjų padarų įkandimų.

amazoniteamazonitas